Zimní ArcticCat den v Peci pod Sněžkou je úspěšně za námi

Příroda nám připravila Extrémní test lidí a techniky !!

14.1.2o12 jsme společně s ASPgroup pořádali 1. Zimní ArticCat den v Peci pod Sněžkou. Akce probíhala současně se závody SnowCrosu sněžných skútrů,den byl tedy pro diváky a návštěvníky opravdu nabitý. Kolona našich vozidel dorazila na místo po osmé hodině a to již bylo vidět, že to nebude jednoduché. Teplota -10 stupňů, vánice, vítr tak 160km/h a viditelnost někdy bez brýlí 0 metrů. V podstatě jsme nabyli shopni v těchto podmínkách umístit ani reklamní bannery. Stan jsme postavili s vypětím všech sil a než se nám podařilo jej ukotvit k dodávkám málem nás odnesl nad sjezdovky. I přes tyto extrémy nám však v 9 hodin již první zájemci klepali na rameno a chtěli jezdit.Předali jsme tedy první dva ArticCaty na pásech provedli nezbytné školení a hurá do vichřice. Od této chvíle se již nezastavily žádné z pěti zkušebních TGB, ArticCatů, motorky s pásem a naše posádky do 16hodin odpoledne. S drobnými zádrhely jako je zapadnutí, svlečení pásů zkušenými jezdci:-) atd. vše proběhlo hladce bez větších karambolů a nějakého zranění. Nebylo ani nouze o opravdu adrenalinové zážitky, jelikož náš tábor byl rozbalen na úpatí klopené zatáčky probíhajícího závodu SnowCrossu, stalo se díky extremním podmínkám, že nám nad vystavenými čtyřkolkami během krátké chvíle proletěly vzduchem rozjeté skútry i s jezdci, které zastavil až smrk u chalupy. Zaplať pánbůh se nikomu nic nestalo a my jsme tábor přemístili do bezpečnější zony.

Díky oblečení Švédské firmy Halvarssons jsme až do úplného konce akce 20,00hod vydrželi v naprostém komfortu.

Děkujeme tímto:

  • Našemu partnerovi a dodavateli čtyřkolek ASP Group za velmi silnou pomoc a podporu s organizací akce,
  • Firmě Gast Pro Trutnov, která nám poskytla cateringové vybavení (bohužel vzhledem k podmínkám jsme jej nemohli využít)
  • Pořadateli závodu SnowCross za poskytnuté prostory
  • Firmě Scooters za pitný režim zajištěné jejich limonádou Almdudler
Přidejte si pro nejčerstvější zprávy 2B na FACEBOOKU mezi oblíbené!!!

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.