NÁVLEK NA NOHY GAUCHO - PRO

kód: 45300-002
dostupnost: Skladem u nás do 7 pracovních dnů, expedujeme následující pracovní den
cena: 5 600 Kč vč. DPH

GAUCHO OCHRANA NOHOU NA R 1200, 1250 GS

Gaucho PRO, další originální ochrana nohou Gaucho, vybavená novým 4 SEASON SYSTÉMEM pro prodloužení doby používání ochrany nohou na celý rok.

Nový kryt nohou Gaucho PRO přesvědčí množstvím promyšlených detailů. Je vhodný pro použití při cestování a v případě potřeby po celý rok, zejména v zimní sezóně, ochrana nohou zaručuje maximální ochranu proti teplu a vlhkosti.

Kryt nohou Gaucho PRO lze snadno a rychle připevnit a odstranit z motocyklu. Stačí na několika místech uvolnit popruhy, kterými je kryt nohou připevněn k rámu, a deska Smart Holder připevněná k nádrži. Stabilizační systém vzduchové komory usnadňuje a zjednodušuje nastupování a vystupování, jakož i jízdu a zastavení.

Dvě nafukovací komory na vnější straně (vlevo a vpravo) stabilizují potah nohou a tím zabraňují třepotání při vysokých rychlostech. Komory jsou naplněny vzduchem pomocí patentovaného ventilu (nafukováním nebo čerpáním). Uzavřený odnímatelný adaptér zajišťuje hustotu nafouknutí, protože chrání ventil před nečistotami na silnici. Zabraňuje také úniku vzduchu, když se ventil uzavře.

Do vložky je integrován potah sedadla, který lze po zaparkování motocyklu natáhnout, aby byl chráněn před vlhkostí. To udržuje sedadlo v suchu. Na vnitřní straně krytu nohavic je také integrovaná velká úložná kapsa.

Membrána HYDROSCUD® zaručuje vodotěsnost, vnější strana je vyrobena z odolného a vodotěsného, balistického nylonu 1680 Dobby s izolačním polstrováním.

Zabudovaná reflexní páska na obrysu potahu nohou a reflexní povrchy na obou stranách zvyšují viditelnost a bezpečnost ve tmě.

Funkční a dobře navržený potah nohou pro všechna roční období
Maximální ochrana proti teplu a vlhkosti díky membráně HYDROSCUD® a odolnému, vodotěsnému nylonu 1680 Dobby
Stabilizační systém vzduchové komory zabraňuje třepotání při vysokých a vysokých rychlostech
Plnění vzduchových komor nafukováním nebo nafukováním
Další potah sedadla pro zaparkovaný motocykl
Integrovaná úložná kapsa
Reflexní prvky zvyšují viditelnost v noci
Bez námahy nasaďte a sejměte kryt nohy
Nastupování a vystupování, stejně jako jízda a zastavení, jsou jednoduché a pohodlné
Materiál: HYDROSCUD® membrána, odolná, voděodolná 1680 Dobby nylon
Testováno Wunderlichem

Určeno pro:
R 1200 GS LC (2013 - 2016)
R 1200 GS LC (2017-)
R 1250 GS

 

  • BMW R 1200 GS - LC
  • BMW R 1200 GS Adventure - LC
  • BMW R 1250 GS
  • BMW R 1250 GS Adventure

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.