AIRBAGOVÁ VESTA HELITE TURTLE 2 Hi-Vis

kód: P398343
:
dostupnost: Skladem, expedujeme dnes nebo následující pracovní den
původní cena: 15 830 Kč
ušetříte -260 Kč
akční cena: 15 570 Kč

Airbagová vesta Helite Turtle 2


TURTLE 2 Hi-vis kombinuje optimální ochranu a vysoce viditelný design. Tato barva v kombinaci s retroreflexními pruhy činí jezdce co nejviditelnějším. Předchází nehodám. Bombička s CO2 je dobře ukryta v kapse (na suchý zip). Díky velkorysým nastavovacím páskům Turtle 2 pěkně sedí přes většinu motocyklových bund a zaručuje vysoký komfort.

DOBA NAFOUKNUTÍ: Velmi rychlá, pod 100 ms pro nafouknutí velkého objemu s optimálním tlakem. Rychleji než mrknutí oka.

INOVATIVNÍ TVAR AIRBAGU: Stabilizace hlavy, krku a páteře, aby se zabránilo poranění krku a hyper-flexi.

OBJEM AIRBAGU: Od 14 do 28 litrů ochrany (závisí na velikosti airbagu).

ZNOVUPOUŽITELNÝ: Výměnou bombičky CO2 reaktivujete airbag sami za méně než 2 minuty.

Přečtěte si pár zkušeností zákazníků, kterým vesta zachránila minimálně zdraví ZDE

 

VLASTNOSTI
Vynikající ochrana s naší TURTLE technologií
Opravdu kvalitní zádový chránič (SAS-TEC úroveň 2) je umístěn nad airbagem jako pevný vnější materiál stejně jako krunýř želvy, takže v případě pádu jsou ochráněna celá záda. Tato inovace je pro ochranu zad velkým zlepšením. Výsledky absorpce a rozptýlení nárazů jsou výrazně vyšší a chrání také před vniknutím předmětů.

Nastavitelnost
Tři nastavovací popruhy, díky nimž vesta velmi pěkně sedí přes jakékoliv motocyklové oblečení. Odolné přezky jsou schopny odolat velkému počtu nafouknutí. Snadno se otevírají a zavírájí, dokonce i s rukavicemi.

Vysoká viditelnost
Barva Hi-Vis v kombinaci s retroreflexními pruhy činí jezdce na silnici, v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek viditelnějším jak je to jen možné.

Větraná textilie a vysoký komfort
Vnitřní textilní 3D síť pro maximální cirkulaci vzduchu. Máme velmi nízký střih pod pažemi, abychom udrželi plnou svobodu pohybu jezdce. Na této nové verzi jsme zvolili měkký neoprenový límec pro větší komfort kolem krku.

Praktičnost
1 vnější kapsa pro malé předměty (bankovní karta, hotovost, apod.)

Reaktivace
Rychlá a snadná výměna bombičky s CO2. Je hezky ukrytá v estetické kapsičce.

Systém mechanické trhačky
Helite airbagy jsou 100% mechanické, aby se vyhlo neočekávané aktivaci airbagu či výměně baterií. Žádné speciální nářadí či technické znalosti nejsou k upevnění na motocykl potřeba

Certifikace
Certifikace CE - TURTLE 2 je certifikován externí laboratoří ALIENOR CERTIFICATION, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků (PPE).

Proč si koupit právě HELITE?!

1. 4 roky záruka na naše airbagové systémy
2. 7 velikostí pro maximální bezpečí, přesný rozměr pro každou postavu
3. Unikátnost produktu dle sériového čísla
4. ZDARMA servisní analýza a otestování produktů HELITE po nehodách
5. ZDARMA hloubková servisní analýza a testování produktů HELITE výrobcem ve Francii
6. Individuální přístup & zakázková výroba a úprava produktů dle přání zákazníka, společností či závodních týmu
7. Po nehodě SLEVA 21% na nový produkt HELITE*
8. Více jak 800 prodejen v 60 zemích světa*
9. Odměny za poskytnuté recenze z nehod
10. Nejbezpečnější airbagy na světě vyvíjené ve Francii *

*1. Pro získání prodloužené 4 leté záruky je potřeba se zaregistrovat na webové stránce www.helite-service.com

*3. Každý airbag má své sériové číslo a stejně tak, jako motocykl, je prodáván a evidován pod svým VIN číslem. Naše sériové číslo slouží pro evidenci produktů a jejich použitých materiálů vč. jednotlivých dílů. To nám dává možnost kontaktovat klienta např. při případných svolávacích akcí.

*4. Servisní analýza probíhá v ČR, u importéra v Teplicích. Zákazník se podílí pouze náklady za dopravu.

*5. Servis zdarma, zákazník se podílí pouze náklady za dopravu k výrobci tj. do Francie 

*7. Pokud analýza hloubkového servisu ve Francii odhalí značné poškození a oprava tak není možná nebo by se nevyplatila, zákazníkovi je nabídnut airbag nový se slevou 21% a poškozený airbag tak zůstává ve Francii, tím je zajištěno, že vadný či nefunkční airbag nebude již v oběhu.

*8. Afrika, Severní a jižní America, Asie, Austrálie, Evropa… když Vám budou chybět náhradní bombičky, na každém světadílu najdete prodejce Helite u které ho ji zakoupíte.

*10. 3 body! S reakční dobou pod 100ms, objemem od 17-24l a jedinečnou TURTLE technologií se jedná o nejbezpečnější airbagy na světě. V současnosti je více jak 100 000 airbagů v oběhu

 

Často kladené otázky
Mohu Turtle 2 prát?
Naše Turtle 2 v Hi-Vis nesmí být prána v pračce ani dávána do sušičky. Airbagovou vestu lze prát ručně bez utopení mechanické části systému. Doporučujeme, abyste ji kartáčem vyčistili teplou mýdlovou vodou (bez pracího prostředku, výrobky ovlivňující tkaninu). Dětské ubrousky jsou velmi účinné. Retroreflexní části nedřete, jen jemně omyjte.

Je Turtle 2 vodě odolný?
Dokud není vesta ponořena zcela do vody, je odolná proti vodě. Byla navržena pro venkovní použití. Takže ji můžete také nosit, když prší.

Mohu nosit batoh přes airbagový systém Helite?
Ano, při současném zohlednění toho, že čím je větší odpor, tím pomaleji bude airbag správně nafouknut. Doporučujeme vám, abyste si poměrně široce nastavili popruhy na svém batohu.

Je airbag pro opakované použití?
Ano, airbag je možné používat tak dlouho dokud zůstane v dobrém stavu (bez díry, natržení). Je to snadné, systém můžete reaktivovat sami během 2 minut, aniž by jste odesílali airbag zpět do Helite. Je nutné vyměnit pouze bombičku CO2 za novou, k dispozici je u  Helite prodejců po celém světě. Prosím, zkontrolujte velikost airbagu při výměně bombičky. Ujistětě se, že nová bombička je správné velikosti v závislosti na velikosti vašeho airbagu.

Může se airbag sám od sebe aktivovat? Co když se zapomenu odepnout?
Helite airbagy jsou mechanické, aby nedošlo k neočekávané aktivaci airbagu. Nechtěné nafouknutí je extrémně vzácné. Tažná síla potřebná k aktivaci airbagu je v rozmezí od 20 do 30 kg v závislosti na velikosti. Pokud se jezdec zapomene odpojit od motocyklu, před tím, než se airbag zaktivuje ucítí silné napětí na vestě nebo bundě. Jako bezpečnostní pás v autě, připojit a odpojit trhačku k motocyklu, se rychle stane zvykem.

Mějte na paměti, že náš Turtle 2 musí být vždy nošen přes motocyklový oděv. Velikostní tabulka je pouze informativní. Nedoporučujeme nosit airbag, pokud vážíte méně jak 35 kg

 

  • velikost bombičky: 60 ccm
  • hmotnost vesty: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg

 

 

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.