ERGO SEDLO SNÍŽENÍ -25MM »AKTIVKOMFORT« PRO F 900 R, XR

kód: 30891-002
dostupnost: Průběh května
původní cena: 11 350 Kč
-568 Kč
akční cena: 10 783 Kč vč. DPH

SNÍŽENÉ ERGO SEDLO WUNDERLICH -25mm PRO F 900 R, XR


Wunderlich vyrábí sedadla s charakteristickým, ergonomickým 3-D obrysem, který umožňuje řidiči a spolujezdci spojit se svým motocyklem BMW. Tvar a sklon komplikovaně zpracovaného, postupně konstruovaného dvouvrstvého jádra sedla podporuje ergonomicky výhodné přirozené držení pánve. Tento posed je uvolněný a proto aktivní o tom není pochyb, uvolněné sezení vytváří plus i v pasivní bezpečnosti. Integrovaný větrný tunel na sedadle zajišťuje příjemné větrání za jízdy. Protiskluzový krycí materiál také zvyšuje pohodlí. S povrchovou úpravouThermoPro je teplota sedla až o 25 ° C nižší na prudkém slunci ve srovnání s běžným neošetřeným krycím materiálem.

Pro všechny sedla AKTIVKOMFORT platí následující:

Čalounění díky dobře promyšlené konstrukci netlačí a tlak je rovnoměrně rozložen na větší plochu, což vede ke znatelně nižší specifické tlakové zátěži na samém pánvi a sedacích kostech.

Zabudovaná dutá drážka pro uvolnění citlivé kostrče.
Nabízí dokonalou přilnavost, aktivní a bezpečnou kontrolu při ostré jízdě, zejména při brzdění:
Každý to zná, když spolujezdec při brždění náhle zatlačí zezadu a vy se najednou podepřete a zároveň se dostáváte do potenciálně nejisté situace. Díky speciálně vyvinutému obrysu podpory Wunderlich jsou tyto momenty šoku při brzdění minulostí.
Inovativní, ergonomický 3-D obrys také zajišťuje, absenci tlaku na vnitřních stranách  stehen, když stojíte na semaforech nebo v zácpě.

Fakta:

Snížení o - 25mm
Uvolněný a aktivní zážitek z jízdy zajišťuje plus v pasivní bezpečnosti Ergonomický 3-D obrys pro podporu přirozeného držení těla, pánve a pohodlné držení nohou při řízení.
Vylepšený obrys části pro spolujezdce pro lepší přilnavost vpředu.
Progresivní dvouvrstvá struktura s měkkou vrchní vrstvou a pevným jádrem zajišťuje větší pohodlí.
Tlak sedadla je rovnoměrně rozložen na větší plochu, což vede ke znatelně optimalizovanému rozložení hmotnosti a nižšímu specifickému tlakovému zatížení  pro úlevu od kostrče.
Nekompromisní pohodlí na dlouhé vzdálenosti.
S povrchovou úpravou ThermoPro je teplota sedla až o 25 ° C nižší na prudkém slunci ve srovnání s konvenčním krycím materiálem.
Protiskluzový, neklouzavý krycí materiál v kombinaci s obšívkou z Alcantary
Vyšívané logo Wunderlich
Prémiový produkt Wunderlich.
Malá série.
Ručně dělaný.
Wunderlich design od Nicolase Petita.
Vyrobeno v Německu

Technické specifikace :
 svrchní materiál  ThermoPro Antiperspirant, protiskluzový krycí materiál, kombinovaný s klíny z Alcantary, ofsetové, „řezané“ švy Lepené a svařované švy pro 100% těsnost zpracované na moderních horkovzdušných svařovacích strojích PFAFF.

 Materiál skořepiny sedadla: vysoce pevný základní plášť „RoburC“ z naší vlastní konstrukce formy Progresivní dvouvrstvá konstrukce jádra sedadla

  • BMW F 900 R
  • BMW F 900 XR

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.