PADACÍ RÁM PRO BMW R 1800 ČERNÝ

kód: 18100-002
dostupnost: Skladem u nás do 7 pracovních dnů, expedujeme následující pracovní den
původní cena: 11 200 Kč
-560 Kč
akční cena: 10 640 Kč vč. DPH

PADACÍ RÁMY ČERNÉ PRO R 18

První ochranný rám vyrobený z 32 mm trubice!

Pro tento rozměr trubky jsme se rozhodli ze dvou důvodů: Z důvodu pevnosti, abychom optimálně chránili R 18, a z estetických důvodů. Protože pouze 32 mm trubka vypadá vyváženě a esteticky na impozantním R 18 - a kolem mocných svodových trubek. Kromě toho jsme se záměrně rozhodli pro uzavřený jednodílný tvar ochranné lišty, který kromě dimenzování přispívá k další konstrukční tuhosti. Vysoce kvalitní pochromovaný rám diskrétně zapadá do celkového stylu modelu R 18 a stále má svůj vlastní koordinovaný přízvuk. Není náhoda, že tvar rámu připomíná původní rámy klasických vzduchem chlazených boxerů BMW.

Ochranný rám motoru je pevně podepřen v šesti vybraných bodech. Dolní vzpěry, které jsou zavěšeny na nosníky rámu, naši návrháři diskrétně uspořádali tak, aby nenarušovaly celkovou linii.

Vícebodové připevnění zajišťuje, že síly působící v případě pádu nebo převrácení nenastanou a nepůsobí selektivně, ale jsou absorbovány prostřednictvím ochranné trubky  přes všech 6 upevňovacích bodů. Přesné napětí způsobené špičkami síly nebo točivého momentu je významně sníženo.

Dokonalá ochrana válců a krytů ventilů
Estetická integrace ve formě a designu
Vysoce kvalitní chromovaná trubka 32 mm
Uzavřený tvar
Masivní, asymetrické šestibodové upevnění
Bodová zatížení způsobená špičkami síly nebo točivého momentu jsou výrazně sníženy
Žádné zhoršení svahů a světlé výšky
Perfektně sedí a snadno se montuje
Podrobné a snadno srozumitelné pokyny

Materiál:
Přesná ocelová trubka, přesně tvarovaná na CNC ohýbačkách trubek a poté svařená s čistým vzorem švu a černě lakována práškovou barvou
Průměr trubky: 32 milimetrů
Tloušťka stěny: 2 milimetry
Malá série.
Vyrobeno v Německu

Určeno pro:
R 18 2020 -

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.