Obchodní podmínky katalog WUNDERLICH

Jedná se o elektronický poptávkový katalog WUNDERLICH DE, kde naleznete aktuální nabídku našeho partnera s orientačními cenami. Na základě Vaší poptávky může tedy vzniknout v budoucnu závazná objednávka. Upozorňujeme, že tato objednávka je vzájemnou dohodou prodávajícího a kupujícího a prodávající upozorňuje kupujícího o skutečnosti, že některé produkty obsažené v tomto katalogu, nejsou vybaveny návodem, nebo česko - jazyčným menu u elektroniky, kupující s tímto musí v případě nákupu souhlasit. Na zboží, které takto objednáte se vztahují všeobecné obchodní podmínky podmínky:

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v obchodě www.bohemiabike.cz, jehož provozovatelem je společnost OLIVER CZ s.r.o.. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti jeho zákazníků (kupujících) a prodávajícího.

 Potvrzením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Podmínkou platnosti objednávky je správné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Veškeré údaje musí být pravdivé.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouvou se rozumí vydaná faktura nebo paragon (v případě osobního převzetí), kterou zákazník obdrží společně se zbožím.

Kupní smlouva vstupuje v platnost okamžikem převzetí zboží.

Převzetí zboží:

Zákazník je povinen při převzetí zboží jej zkontrolovat.

V případě poškození obalu zásilky je nutno tuto záležitost řešit přímo s doručovatelem zásilky, případně v prodejně u osobního odběru

V případě poškození zboží ne vlivem poškození obalu je třeba kontaktovat naši firmu telefonicky případně emailem a postupovat dle reklamačního řádu.

Způsoby doručení zasláním na vaši adresu:

Ceny jsou upraveny dle velikosti a váhy požadovaného zboží dle platných ceníku České pošty a kurýrní služby PPL dohodou.

Česká pošta

Vám doručí zásilku již následující pracovní den. Bude Vás také informovat prostřednictvím SMS nebo emailem o převzetí a doručování zásilky. V den předání zásilky České poště jste také z naší strany informováni emailem.

Prostřednictvím webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení Vaší zásilky dle svých časových možností a požadavků.

Odkaz pro sledování Vaší zásilky naleznete zde: http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php:

Můžete také využít aplikaci České pošty pro chytré telefony, která umožňuje například sledování zásilky nebo vyhledání pošty https://www.ceskaposta.cz/ke-stazeni/mobilni-aplikace

Další informace k doručení Českou poštou:

Poštovné je konečné a bez dalších poplatků. Dle Vašeho výběru je přidáno k celkové částce  za zboží.

Pokud Vás přepravce nezastihne na Vaší doručovací adrese, uloží Vám do poštovní schránky Výzvu o uložení zásilky na pobočce České pošty v místě Vašeho směrovacího čísla (PSČ).

POZOR: Úložní doba zásilky na poště je POUZE 7 dní!

V případě, že si objednané zboží nevyzvednete, budou při Vaší další objednávce připočítány poštovní náklady nevyzvednuté objednávky a budeme vyžadovat úhradu zboží předem na náš účet. V případě, že budete chtít nevyzvednutou objednávku znovu doručit, připočteme k objednávce poštovné .

PPL kurýrní služba

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky

Informace k doručení zásilky:

Poštovné a balné je konečné a bez dalších poplatků. Dle Vašeho výběru je přidáno k celkové částce za zboží. Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod. Řidič společnosti PPL , Vám zavolá a domluví se na předání zásilky.

Odkaz pro sledování Vaší zásilky naleznete zde: https://www.ppl.cz/

GLS kurýrní služba

Doba dodání po celé ČR: následující pracovní den po odeslání zásilky

Informace k doručení zásilky:

Poštovné a balné je konečné a bez dalších poplatků. Dle Vašeho výběru je přidáno k celkové částce za zboží. Přepravní služba, která doručí zboží až k Vám domů, do zaměstnání apod.

Odkaz pro sledování Vaší zásilky naleznete zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

Osobní odběr
Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně v Trutnově.

CENY ZA DOPRAVU V SR
Poštovné a balné dohodou dle platných ceníků České pošty, s.p. a kurýrní služby PPL

Způsoby platby, kupní cena
Cenu zboží a náklady spojené s jeho dodáním může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

a) v hotovosti při převzetí dobírky (zboží) na adrese, kterou kupující zadal ve své objednávce, (Dobírka na Slovensko po předchozí dohodě)
b) v hotovosti, kartou v provozovně prodávajícího nacházející se na adrese Skřivánčí 770 Trutnov
c) bezhotovostně převodem na účet prodávajícího uvedený v daňovém dokladu
d) bezhotovostně platební kartou,
e) prostřednictvím úvěru poskytnutého kupujícímu třetí osobou.

Při platbě zboží bezhotovostním převodem vystaví prodávající po obdržení objednávky kupujícímu fakturu-daňový doklad v elektronické podobě a zašle mu ji na příslušnou elektronickou adresu. Kupující je povinen ji uhradit na účet v ní uvedený. Po této úhradě prodávající kupujícímu zboží dodá společně s originálem faktury a s potvrzením o provedené platbě. Při platbě v hotovosti zašle prodávající originál faktury společně se zbožím kupujícímu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vrácení zboží / storno ČR.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na prodejně.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení Vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit také písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na korespondenční adresu:

Bohemiabike - WUNDERLICH
Skřivánčí 770
541 01 Trutnov

Pokud by kupující předal zboží zpět : poškozené, bez originálního obalu nebo s poškozeným obalem
nebylo kompletní (včetně příslušenství, návodu, záručního listu atd.) vyhrazuje si prodávající právo na odečtení odpovídající částky z prodejní ceny.

Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží zpět ( případně než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno). Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

V obou případech přiložte protokol na vrácené zboží (doc, pdf)

Dodržení 14denní lhůty
Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Vyhrazujeme si právo odstoupit od objednávky v případě, že se dané zboží již přestalo vyrábět nebo se výrazně změnila cena. V případě, že tato situace nastane budete neprodleně informováni.

Dodací lhůta zboží
Dodací lhůty zboží zákazníkovi nejsou zákonem nijak předepsány.
Zákazník získá vždy informaci o pravděpodobném termínu dodání zboží, pokud je nám toto známo.

Reklamace
Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu a společnosti OLIVER CZ s.r.o.
a právním řádem platným v ČR."Reklamační řád" internetového obchodu WUNDERLICH a společnosti OLIVER CZ s.r.o je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek. Naleznete jej ZDE

 
Soubory
  Reklamacní list.docx
  Reklamační list.pdf

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.