VYKLÁPĚCÍ PŘILBA SCHUBERTH C4 PRO SWIPE BROWN 2XL

kód: VÝPRODEJ
:
dostupnost: Skladem, expedujeme dnes nebo následující pracovní den
původní cena: 16 200 Kč
ušetříte -2 300 Kč
akční cena: 13 900 Kč

SCHUBERTH C4 PRO Swipe Brown

Typ: Vyklápěcí

Váha: od 1660 g
Zapínání: ráčnové
Certifikace: ECE 22.05
Materiál skořepiny: skelné vlákno
Výstélky: Coolmax - antibakteriální, rychleschnoucí, pratelné, bezešvé, příjemné na kůži
Komunikace: helma je připravená na komunikace SCHUBERTH SC1 (firma SENA)
Protimlžící clona: PINLOCK 120
Reflexní plochy: v týlu přilby a logo
Hledí: optická třída 2
Sluneční clona: Integrovaná
Testováno ve větrném tunelu a komoře na počasí
Vyrobeno v Německu
Větrání: komplexní systém vícekanálové ventilace

Nový standard pro náročné cestovatele

Nová vyklápěcí přilba SCHUBERTH C4 PRO v sobě kombinuje špičkové moderní technologie s německou kvalitou. Její subtilní tvar, který jenom vzdáleně připomíná vyklápěčku, je výsledkem mnoha a mnoha hodin testování ve větrném tunelu. Přilba je při jízdě velmi směrově stabilní a netřepe se ani při vyšších rychlostech.

Díky důkladnému testování je také nejtišší vyklápěčkou, čemuž pomáhá nový tvar límce i drobných součástek. Hladina hluku dosahuje pouze 85 dB(A) ve 100 km/h (testováno na naháči, motorce bez čelního plexi).

Pro helmu C4 PRO byla vyvinuta zcela nová podšívka, velmi pohodlná, velmi příjemná a perfektně se přizpůsobující různým tvarům hlavy. Navíc je bezešvá, takže nikde netlačí, a má i speciální drážky na brýle. Je vyrobená z materiálu Coolmax, který je pratelný, prodyšný, rychleschnoucí, antibakteriální a má certifikaci Öko-Tex.

Komplexní systém větrání, vyvinutý  v SCHUBERTHu ve speciální komoře na vlivy počasí, přivádí do přilby velké množství vzduchu, který ochlazuje a udržuje příjemné vnitřní klima,

Z přilby je skvělý výhled díky širokému hledí, což platí i pro závodní pozici. Technologie PINLOCK 120 zaručuje, že se hlavní hledí nezamlží.

Přilba C4 PRO je z výroby nachystaná pro komunikaci SC1 a novou generaci SC2 (obě od firmy SENA), což znamená, že má zabudovanou anténu, mikrofon i sluchátka. Na vás už je pouze do zdířky v přilbě jednoduše zacvaknout hlavní jednotku komunikace a můžete povídat i poslouchat. 

Všechny přilby SCHUBERTH jsou vyráběny přímo v továrně v německém Magdeburgu speciální inovativní metodou DPF, která umožňuje udržet nízkou váhu a zároveň pevnost a stabilitu helmy. Vícedílná konstrukce vnitřní skořepiny má vynikající schopnost pohlcovat nárazy, což výrazně zvyšuje bezpečnost vaší přilby.

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.