Wunderlich

WUNDERLICH - vše pro Tebe a Tvoje BMW

Katalogy firmy Wunderlich, kterou v ČR zastupujeme obsahují 3600 položek zboží a to jen a pouze výhradně pro motocykly BMW. odkaz na nejaktuálnější a plnou německou verzi nabídky najdete zde.
Sortiment této firmy je považován za jeden z nejšpičkovějších a nejkomplexnějších pro jednu značku. Většina dílů u kterých to vyžadují předpisy EU jsou homologace a schválení pro provoz na veřejných komunikacích. V nabídce najdete vše od frézovaných zrcátek přes různé kryty, vaky, tašky, výfuky, řídící jednotky až po svíčky a lanka.

V roce 2020 byl Wunderlich zvolen v anketě MOTORRAD vítězem v kategorii příslušenství a úprav motocyklů

Většina výrobků Wunderlich je vyrobena  tak, aby je mohl namontovat každý dle přiložených návodů, někdy je však potřebné zapojit fantazii a trochu síly. Pokud si nebudete vědět rady zajistíme vám rádi montáž v našem servisu.

Kompletní nabídku pro všechny motocykly skladem nedržíme a doporučujeme objednávat si doplňky s nějakým předstihem, ne na poslední chvíli před odjezdem.

V případě dotazů nás určitě kontaktujte, dokážeme vám poradit s tvorbou vaší motorky.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.