AIRBAGOVÁ BUNDA HELITE TOURING ŠEDÁ

kód:
:
dostupnost: Skladem u nás do 3 pracovních dnů, expedujeme následující pracovní den
cena: 19 470 Kč vč. DPH

HELITE AIRBAGOVÁ BUNDA TOURING - Nejlepší řešení Vaší bezpečnosti!

TOURING je bunda na celou sezónu. Řízením cirkulace vzduchu se řidič může snadno přizpůsobit právě probíhající sezóně a může tak získat tolik větrání, kolik potřebuje. Tato bunda má nastavitelný posuvník pro krk, popruh v pase, suchý zip na rukávech a zaručuje maximální pohodlí. Integrovaná technologie TURTLE zajišťuje optimální ochranu.

Airbag

Tvar našeho airbagu nabízí plnou ochranu: zad, krku, páteře, hrudníku, žeber, pánve, břicha atd. 18 L plynu pro optimální tlak. Rychlá doba nafouknutí 100 ms. V případě pádu se TOURING bunda nafoukne značným objemem, který velmi účinně rozděluje energii nárazů.

Vynikající ochrana s technologií TURTLE

Touring bunda v sobě integruje technologii TURTLE: airbag je umístěn pod chráničem zad (SAS-TEC úroveň 2). Tato inovace je velkým zlepšením ochrany zad. Výsledky absorpce a rozptýlení nárazů jsou výrazně vyšší a chrání před vniknutím předmětů.

Technický textil

Vyšší kvalita tkanin a povrchů přizpůsobených pro Touring jízdu na motocyklu: Cordura 600D a 1000D na loktech a ramenou. Vodotěsná, větru odolná a prodyšná membrána pro jakékoliv počasí.

Chrániče

Loketní a ramenní chrániče jsou v bundě integrovány stejně tak jako SAS-TEC zádový protektor úrovně 2 pro " TURTLE efekt". 

Retroreflexní materiál

360° noční viditelnost, pro větší bezpečnost retroreflexní panely na přední části, zádech a pažích.

Pohodlí

Zipy na přední části, zádech a velkorysé obousměrné zipy na manžetách rukávů nabízející dodatečné větrání pro řízení cirkulace vzduchu. Nastavitelný posuvník pro krk, opasek na pasu a manžety na suchý zip.

Praktičnost

Mnoho vnitřních a vnějších kapes všech velikostí. Odnímatelná plná rukávová tepelná vložka (100% polyester) se síťovinou.

Reaktivace

Rychlá a snadná výměna bombičky s CO2. Je hezky ukrytá v estetické kapsičce.

Systém mechanické trhačky

Helite airbagy jsou 100% mechanické, aby se vyhlo neočekávané aktivaci airbagu či výměně baterií. Žádné speciální nářadí či technické znalosti nejsou k upevnění na motocykl potřeba

Certifikace

Certifikace CE - TOURING je certifikována externí laboratoří CRITT Sport, francouzským specialistou pro objektivní testování osobních ochranných prostředků.

Bližší informace k velikosti:

Výběr velikosti dle tabulky je pouze informativní. Pozor, nemůžete nosit Helite airbag, pokud vážíte méně než 35 kg.

Proč si koupit právě HELITE?!

1. 4 roky záruka na naše airbagové systémy
2. 7 velikostí pro maximální bezpečí, přesný rozměr pro každou postavu
3. Unikátnost produktu dle sériového čísla
4. ZDARMA servisní analýza a otestování produktů HELITE po nehodách
5. ZDARMA hloubková servisní analýza a testování produktů HELITE výrobcem ve Francii
6. Individuální přístup & zakázková výroba a úprava produktů dle přání zákazníka, společností či závodních týmu
7. Po nehodě SLEVA 21% na nový produkt HELITE*
8. Více jak 800 prodejen v 60 zemích světa*
9. Odměny za poskytnuté recenze z nehod
10. Nejbezpečnější airbagy na světě vyvíjené ve Francii *

*1. Pro získání prodloužené 4 leté záruky je potřeba se zaregistrovat na webové stránce www.helite-service.com

*3. Každý airbag má své sériové číslo a stejně tak, jako motocykl, je prodáván a evidován pod svým VIN číslem. Naše sériové číslo slouží pro evidenci produktů a jejich použitých materiálů vč. jednotlivých dílů. To nám dává možnost kontaktovat klienta např. při případných svolávacích akcí.

*4. Servisní analýza probíhá v ČR, u importéra v Teplicích. Zákazník se podílí pouze náklady za dopravu.

*5. Servis zdarma, zákazník se podílí pouze náklady za dopravu k výrobci tj. do Francie 

*7. Pokud analýza hloubkového servisu ve Francii odhalí značné poškození a oprava tak není možná nebo by se nevyplatila, zákazníkovi je nabídnut airbag nový se slevou 21% a poškozený airbag tak zůstává ve Francii, tím je zajištěno, že vadný či nefunkční airbag nebude již v oběhu.

*8. Afrika, Severní a jižní America, Asie, Austrálie, Evropa… když Vám budou chybět náhradní bombičky, na každém světadílu najdete prodejce Helite u které ho ji zakoupíte.

*10. 3 body! S reakční dobou pod 100ms, objemem od 17-24l a jedinečnou TURTLE technologií se jedná o nejbezpečnější airbagy na světě. V současnosti je více jak 100 000 airbagů v oběhu

Často kladené otázky:

Mohu nosit airbagový systém počas deště ?

Helite Touring bunda je vodotěsná, větru odolná a prodyšná, aby odolala extrémním podmínkám. Thermo vložku můžete odstranit tak, aby se přizpůsobila jezdecké sezóně.

Mohu Touring bundu prát?

Ano, Touring bunda má odnímatelný airbag.
Pozor! Bundu můžete prát v pračce pouze po vyjmutí airbagu na max. 30°. Neodkládejte bundu do sušičky. Pokud chcete odstranit a znovu sestavit svůj airbag v bundě, kontaktujte svého prodejce nebo shlédněte instrktážní video: https://www.youtube.com/watch?v=nsCtKLo0QAM
V opačném případě můžete airbag nechat v bundě a omýt ručně, aniž byste ponořili mechanické součásti systému. Doporučujeme kartáčování v teplé mýdlové vodě (bez čisticího prostředku, výrobků ovlivňující tkaninu)

Je airbag pro opakované použití?


Ano, airbag je možné používat tak dlouho dokud zůstane v dobrém stavu (bez díry, natržení). Je to snadné, systém můžete obnovit sami během 2 minut, aniž by jste odesílali bundu zpět do Helite. Je nutné pouze vyměnit bombičku CO2 za novou, k dispozici je u Helite prodejců po celém světě. Prosím, zkontrolujte velikost airbagu při výměně bombičky.

Jak dlouho bude trvat, než se airbag po aktivaci vyfoukne?

Airbag musí zůstat nafouknutý, aby dostatečně dlouho dobu podepřel a ochránil jezdce. To trvá 5-7 minut, než se airbag plně vyfoukne. Pokud vyšroubujete a odstraníte tak bombičku z vesty, airbag se vyfoukne velmi rychle. Airbag můžete rozepnout a sundat okamžitě po nehodě, pokud jste v bezpečné zóně.

Může se airbag sám od sebe aktivovat? Co když se zapomenu odepnout?

Helite airbagy jsou mechanické, aby nedošlo k neočekávané aktivaci airbagu. Nechtěné nafouknutí je extrémně vzácné. Tažná síla potřebná k aktivaci airbagu je v rozmezí od 20 do 30 kg v závislosti na velikosti. Pokud se jezdec zapomene odpojit od motocyklu, ucítí silné napětí na vestě nebo bundě před tím, než se airbag zaktivuje. Jako bezpečnostní pás v autě, připojit a odpojit trhačku k motocyklu, se i připojování airbagu k motocyklu rychle stane vašm zvykem.

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.