Castrol

Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 40 zemích a zaměstnává přibližně 7 000 pracovníků po celém světě. Téměř na 100 dalších trzích nás zastupují nezávislí distributoři zajišťující místní propagaci a prodej našich produktů. Dodavatelská síť Castrolu se rozprostírá přes 140 zemí, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.

Castrol nabízí maziva prakticky pro veškeré oblasti domácího, komerčního i průmyslového použití. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvou- i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) naše produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodává také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají.

automobilová
maziva: vvvinuty pro spotřebitele, dodávky maziv, speciality (převodové
oleje, plastická maziva a další doplňkové produkty) a služby pro
automobily, motocykly, komerční vozidla včetně nákladních vozů, těžařská
technika a zemědělské stroje.maziva
pro letectví, průmysl, námořní dopravu a energetiku: vyvinuty pro
segment B2B, dodávky řešení pro výrobní, důlní, přepravní, letecké,
ropné a průzkumné společnosti. Naše globální obchodní působení poskytuje
celosvětové zajištění operací, vyšší produktivitu, lepší ekologické
vlastnosti produktů a spolehlivé poradenství zaměřené na optimalizaci
výrobních procesů našich zákazníků.

Díky 13 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nachází na čele technologického pokroku a každý rok připravuje a testuje stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodáváme širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí. Mnohé produkty doporučují a na jejich vývoji spolupracují přední světoví výrobci včetně společností Audi, BMW, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Škoda, Tata a Volkswagen, které pak tyto produkty používají ve svých inovovaných pohonných jednotkách.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.