Motocyklové oblečení Halvarssons, Jofama, Lindstrands

ŠVÉDSKÉ MOTOOBLEČENÍ HALVARSSONS, LINDSTRANDS, JOFAMA - NEJEN PRO PROFESIONÁLNÍ MOTORKÁŘE.
Katalog 2020 ke stažení ZDE

 Oblečení pro motorkáře, které jako jediné na trhu splňuje kriteria pro profesionální používání-  policie, vojenské, záchranářské složky atd!

Moto oblečení Halvarssons, STR, JOFAMA je založeno na využívání nejmodernějších technologií. Volba materiálů a výrobních postupů jsou klíčem k vytvoření plně funkčního motooblečenípro použití v nejširší škále teplotních rozsahů s vysokým důrazem na bezpečnost a pohodlí. Díky kosmické technologii používá  nejnovější materiály pro výrobu oblečení na motorku, které je podrobeno těm nejdrsnějším podmínkám severského klimatu. Široká paleta materiálů a technik používaných při zpracování kůží a textilií je důvod pro ochranu vašeho těla jak v extrémně chladném počasí, tak v horkých dnech či na podzim, kdy teploty neustále kolísají.

Tento výrobce jako jeden z mála dokáže splnit náročné požadavky profesionálních uživatelů jako je: moto police, vojenské a záchranářské složky!

                                                                       

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.