KeyLess Safe, RFID Blocker - BEZPEČNOSTNÍ SCHRÁNKA PRO KLÍČ

Kód: 44125-000
Tip Nad 2ks SLEVA 10%
Značka: WUNDERLICH
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Die Nr. 1 weltweit für hochwertiges BMW Motorradzubehör.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KeyLess Safe with RFID Blocker - BEZPEČNOSTNÍ SCHRÁNKA, TREZOR PRO KLÍČ

Pohodlí technologie keyless go je nesporné. S ním lze vozidlo snadno zprovoznit, aniž byste se museli hrabat po klíči. Zvlášť ve tmě nebo když nemáte volné ruce. Ale – a to bohužel není mnohým známo – technologie, díky níž je pro nás život tak snadný a pohodlný, je zranitelná. Stačí „klepnout“ na signál klíče. S takzvaným prodlužovačem dosahu je to jednodušší, než si myslíte. Normálně je rádiový signál z klíče omezen na několik metrů. Pomocí prodlužovače dosahu můžete prodloužit signál přístupového systému na desítky metrů a odemknout tak vozidlo. K rozjetí stačí stisknout tlačítko startéru. Špatná věc je, že nákup a provoz takového prodlužovače dosahu je naprosto legální. Ale můžeme pomoci: protože krádeži je stejně snadné zabránit, jako je snadné jí zabránit.

Pro bezpečnou ochranu doma doporučujeme náš praktický a stylový KeyLess trezor na klíč. Protože signál lze zachytit zejména v blízkosti domněle bezpečného bytu, domu nebo garáže.

Náš sejf Wunderlich KeyLess jsme chránili blokátorem RFID tak účinně, že když je zavřený, žádné rádiové vlny se nemohou dostat dovnitř ani ven. To znamená, že signál klíče bez klíče zůstává nenapadnutelný, pokud je pečlivě uložen v uzamčeném, plně stíněném trezoru. Jedná se o jednoduché a zároveň účinné opatření, jak zabránit krádeži vlastního motocyklu.

Elegantní trezor KeyLess lze umístit na rovnou plochu nebo připevnit na zeď. Přikládáme potřebný šroub a hmoždinku a také montážní návod. Nenápadný zapuštěný úchyt usnadňuje otevírání trezoru.

Poznámka: Pro spolehlivé blokování signálu na cestách - například během přestávky v kavárně - nabízíme naši osvědčenou klíčenku s RFID blokátorem #44115-922.

Fakta
Elegantní KeyLess trezor s účinným stíněním RFID signálu z vašeho klíče
V zavřeném stavu účinně chrání signál z klíče Keyless-Go a zabraňuje tak „odposlechu“ signálu klíče a „rozbití“ přístupového systému neoprávněnými osobami.
S logem značky Wunderlich

Technické specifikace

Atraktivní plastový kryt s integrovaným stíněním
Rozměry
Výška: 123 mm
Šířka: 123 mm
Hloubka: 93 mm
barva
ČernáVyrobeno v Německu

Doplňkové parametry

Kategorie: PODLE SERIE MOTOCYKLU
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: