FUNKČNÍ TRIKO WUNDERLICH Pad Breeze - KRÁTKÝ RUKÁV

kód: 43244-032
:
dostupnost: Skladem, expedujeme dnes nebo následující pracovní den
původní cena: 1 680 Kč
-84 Kč
akční cena: 1 596 Kč vč. DPH

ŠPIČKOVÉ FUNKČNÍ TRIKO WUNDERLICH  - KRÁTKÝ RUKÁV

Nejdůležitější vlastností funkčního spodního prádla je zajistit příjemné a vyvážené podmínky prostředí. Má tedy významný vliv na tělesnou teplotu a zajišťuje, že se nositel ani nepotí, ani nezmrzne. Toho je dosaženo použitím technických vláken, která mají speciální pozitivní vlastnosti: Nesmí absorbovat ani uchovávat tělesnou vlhkost, ale musí ji odvádět pryč od těla. Tkanina a pokožka zůstávají příjemně suché. Funkční spodní prádlo funguje jako vyrovnávací vrstva na pokožce.

Úkolem funkčního spodního prádla je zajistit odvod vlhkosti od těla a zajistit izolační vrstvu. Aby byl tento přenos vlhkosti obzvláště efektivní a rychlý, vybrali jsme pro naše funkční spodní prádlo Wunderlich nejlepší technické vlákno Nilit® Breeze. Materiál po praní extrémně rychle schne a potlačuje zápach. To je zvláště důležité při cestování.

U běžné bavlny je to úplně jiné. Dokud se nespotíte, je to nenápadné. Pokud se naopak potíte, absorbuje tělesnou vlhkost jako nádrž. Namísto uvolňování vlhkosti bavlněná vlákna bobtnají a tím brání transportu vlhkosti. Nevyhnutelným a proto nepříjemným důsledkem nošení bavlněného trička je to, že se ztratí izolační účinek a tím i tělesná teplota, začnete mrznout a můžete se nachladit.

Vysoce kvalitní zpracování velmi jemný a příjemný materiál
Během zpracování jsme věnovali pozornost zvláštním požadavkům motocyklu: Ploché švy jsou jemné a netlačí ani pod těsným ochranným oděvem motocyklu. Pro stabilizaci našich triček jsou výstřih a lem rukávů vybaveny dvojitými manžetami. Zadní lem je delší a zaoblený. Naše funkční spodní prádlo Wunderlich necháváme ve vysoké kvalitě vyrábět společností v jižním Německu.

Zajišťuje vyváženou a pohodlnou tělesnou teplotu a klima při jízdě na motocyklu a udržuje fyzický výkon
Zajišťuje efektivní odvod vlhkosti od těla
Izolované - i když jsou mokré
Po nošení nebo praní velmi rychle schne
Vybaveno pro prevenci pachů
Odolné proti roztržení a prodření
Rozměrově stabilní
Ploché švy zajišťují pohodlnou volnost pohybu a vyhýbají se tlakovým bodům - dokonce i v těsné kombinaci s motocyklovým oblečením.
Vysoce kvalitní zpracování s prodlouženým „hřbetem“ a dvojitými manžetami
Vlákno Nilit® Breeze (91% polyamid, 9% elastan)

Tabulka velikosti:

Sdílejte tuto stránku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.